KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528180
nr 1552 8180
Oidentifierad konstnär. Signerad E Höglund. Olja på pannå, 60x46 cm, yttermått inklusive ram: 75x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:42:00
14/7 01:19:39
100 kr
17/7 20:27:52